Divslāņu parkets

Visas divslāņu parketa grīdu kolekcijas, cenas, izmērus, krāsas

Parkets – augsta kvalitāte, plašākais piedāvājums un vissaprātīgākās cenas.
Ja Jūsu mērķis ir dzīvoklī, privātmājā vai sabiedriskajā ēkā izveidot kvalitatīvu grīdu, un Jūs vēlaties, lai tā būtu tieši  parketa grīda,  laipni lūdzam salonveikalā Grīdu maģija. Neatkarīgi no  tā, kāda veida, dizaina,  krāsu toņa, izmēra parkets Jums ir nepieciešams, šeit Jūs to noteikti  atradīsiet, jo salonveikalā Grīdu maģija ir lielākā kvalitatīvu grīdas segumu daudzveidība par ļoti tīkamām cenām, kā  arī pieejamas profesionālāko  grīdas segumu ekspertu konsultācijas.

 

Parkets no Eiropas labākajiem ražotājiem
Salonveikala klāstā piedāvājam kvalitātes ziņā pārbaudītu Eiropas zīmolu divslāņu parketu no Eiropas un arī Latvijas tirgū iecienītā Gajewski parkets, kā arī Anglijas ražotāja Royal Floor divslāņu parketuGrīdu maģija  ir Gajewski parketa rūpnīcas  oficiālais pārstāvis Austrumeiropā.

 

Parkets ar ekskluzīva dizaina skujiņas rakstu.
Salonveikalā Grīdu maģija atradīsiet daudz jaunas un oriģinālas idejas, piemēram,  ja Jums  patīk šobrīd aktuālais parkets ar skujiņas rakstu, noteikti ielūkojaties piedāvājumā, jo salonveikalā ļoti plašā izvēlē ir pieejams parkets ar dažāda dizaina skujiņas. Tik plašu izvēli ar skujiņas raksta parketu, visticamāk, neatradīsiet nekur citur. Turklāt salonveikalā Grīdu maģija tas ir pieejams par ļoti pievilcīgu cenu. Klāstā ir arī ekskluzīvs skujiņas dizaina parkets, kas ir ražots, izmantojot īpašu tehnoloģiju. Šo parketu var iegādāties tikai un vienīgi  salonveikalā Grīdu maģija. 

 

Profesionāla komanda
Mums ir svarīgi, lai  iegādātais grīdas segums būtu kā radīts Jūsu telpai,  padarītu Jūsu ikdienu vieglāku un Jūsu dzīvi piepildītāku un laimīgāku, tādēļ  veikalā pieredzējuši  grīdas segumu  eksperti palīdzēs Jums tikt skaidrībā tieši, kāds grīdas segums (kāda veida, dizaina, izmēra u.c.) būtu vispiemērotākais Jūsu telpai. Speciālisti salonveikalā, izvērtējot telpas funkcionalitāti un Jūsu prasības grīdas segumam, iespējams, pat ieteiks kādu citu parketam alternatīvu grīdas segumu, piemēram, vinila grīdas segumu, ko arī plašā izvēlē var iegādāties salonveikalā Grīdu maģija.

 

Divslāņu parkets – ekskluzīva, bagātīga un ilgmūžīga grīda.
Salonveikalā  Grīdu maģija visplašākajā izvēlē tiek piedāvāts Gajewski un Floor Royal divslāņu parkets. Tā parkets ir vislabākā izvēle tad, ja Jums ir nepieciešama īpaši skaista,  bagātīga un ilgmūžīga koka grīda. Divslāņu parkets bieži tiek dēvēts par  profesionāļu parketu,  jo tam ir  vairākas priekšrocības. Divslāņu parkets sastāv no diviem savstarpēji salīmētiem slāņiem, augšējais un apakšējais slānis, kas salīmēti perpendikulāri viens otram, nodrošinot īpaši augstu stabilitāti. Tas ir izstrādāts no augsta blīvuma koksnes.

Gajewski parketam augšējais slānis ir pārsvarā no ozolkoka, turpretim pamatne veidota no bērza saplākšņa vai arī ozolkoka. Savu kvalitātes īpašību dēļ tas ir atzīts par vispiemērotāko un ilgmūžīgāko parketu siltajai grīdai. Divslāņu parkets tiek ieklāts no atsevišķiem elementiem, tādēļ tam ir ļoti plašas dizaina iespējas, veidojot rakstus, kombinējot dažādas krāsas un izmērus, iestrādāt kokmateriālā metāla ielaides u.c.

symbol

DIVSLĀŅU PARKETA KOLEKCIJAS

Divslāņu parkets – ekskluzīva, bagātīga un ilgmūžīga grīda.

Divslāņu parkets ir vislabākā izvēle tad, ja Jums ir nepieciešama īpaši skaista, bagātīga un ilgmūžīga koka grīda. Divslāņu parkets bieži tiek dēvēts par profesionāļu parketu, jo tam ir vairākas priekšrocības.
Savu kvalitātes īpašību dēļ tas ir atzīts par vispiemērotāko un ilgmūžīgāko parketu siltajai grīdai.
“Grīdu maģijas” piedāvātie koka grīdas segumi ir speciāli izstrādāti tā, lai tos droši varētu ieklāt arī uz siltās grīdas, kas ir mūsdienu tendence.
Īpaši veidota konstrukcija no augsta blīvuma koksnes- ekspluatējamais slānis no ozola, stabilizējošais apakšslānis, kas vērsts pretēji virsējās lameles kustību virzienam, no ozola vai bērza saplākšņa, kurā ir iestrādāti speciāli iegriezumi labākai siltumcaurlaidībai un maksimālai dēļa stabilitātei. Šāda parketa konstrukcija ir vispiemērotākā telpās, kurās ir siltās grīdas vai mainīgs klimats.
Divslāņu parkets tiek ieklāts no atsevišķiem elementiem, tādēļ tam ir ļoti plašas dizaina iespējas, veidojot rakstus, kombinējot dažādas krāsas un izmērus, iestrādāt kokmateriālā metāla ielaides u.c.

symbol

PARKETU RAŽOTĀJI

symbol

PARKETU RAŽOTĀJI

Gajewski parketa rūpnīca

Divslāņu parkets – ekskluzīva, bagātīga un ilgmūžīga grīda.
Salonveikalā Grīdu maģija visplašākajā izvēlē tiek piedāvāts Gajewski divslāņu parkets. Tā ir vislabākā izvēle tad, ja Jums ir nepieciešama īpaši skaista, bagātīga un ilgmūžīga koka grīda.
Divslāņu parkets bieži tiek dēvēts par profesionāļu parketu, jo tam ir vairākas priekšrocības. Divslāņu parkets sastāv no diviem savstarpēji salīmētiem slāņiem,

Royal flooring

Floor Royal – izsmalcinātas koka grīdas komfortam un sajūtām
Floor Royal zīmols ir apliecinājums augsti novērtētiem un atzītiem koka grīdas segumiem. Floor Royal specialitāte ir parketa grīdas segumi, kas ražoti Eiropas Savienībā, saglabājot senās tradīcijas, kādas var sniegt tikai dabīgs koks. Darbojoties grīdas segumu ražošanā ar pieredzi vairāk nekā 30 gadu, Floor Royal saviem klientiem visā Eiropā nodrošina 100% dabīgas koka grīdas. Šī zīmola grīdas būs patiesa bauda tiem, kas novērtē tradīcijas, dizainu un gaumīgi atlasītus risinājumus.