Eksotisko koku parkets

Eksotisko kokšņu parkets – izcels interjera bagātīgumu, gaumīgumu un eleganci.
Ja Jums ir grezna privātmāja, dzīvoklis – “penthouse”, muiža ar karalisku interjeru Jūs, visticamāk, vēlēsieties, lai šādā telpā būtu arī atbilstoša, dižciltīga un unikāla grīda. Šādām  telpām vislabāk piestāv eksotisko kokšņu parkets, jo tas piešķir interjeram īsto akcentu, izceļ telpas raksturu.

Eksotisko kokšņu parkets ir patiesi karaliska grīda. Eksotiskās koksnes  satur daudz vairāk minerālvielu, tāpēc ir pārbagātas ar krāsām un krāsu toņiem, ļoti izteiksmīgu koksnes struktūru un rakstu dažādību. Ieklājot eksotiskās koksnes parketu, varat būt drošs, ka šī grīda pilnīgi noteikti atšķirsies no tā, ko esam pieraduši redzēt. Tā ir  grīda ar raksturu… Eksotiskajām koksnēm viena no galvenajām priekšrocībām – tās ir izteikti blīvas, tāpēc eksotiskās koksnes parkets ir daudz izturīgāks pret nodilumu  un mehānisku iedarbību. Salīdzināšanai ipe (dzelzskoks) ir trīs reizes blīvāks, tātad arī cietāks un izturīgāks, nekā mūsu iecienītais ozols.

 

Koka grīda vannas istabā – tas nav mīts
Liela daļa eksotisko kokšņu, jo īpaši merbau, tīkkoks, iroko, ipe ir piemērotas telpām, kur ir paaugstināts mitrums. Šādu parketu var droši klāt vannasistabā. Te tās kalpos nevainojami. Ne visas eksotiskās koksnes ir tik dārgas, kā varētu šķist. Piemēram, merbau parketam cena ir salīdzinoši demokrātiska, turklāt šis parkets ir ļoti izturīgs pret nodilumu, gan pret mehānisku iedarbību. Merbau parketa grīdu var apskatīt galerijā Rīga, kur tas ir ieklāts visos ēkas stāvos, un izskatās lieliski.

 

Eksotiskās koksnes parkets – Latvijā retums.
Salonveikals Grīdu maģija ir viena no retajām vietām Rīgā, kur  var iegādāties eksotisko kokšņu parketu. Ļoti plašā klāstā tiek piedāvāts zīmola Royal Floors kolekcijas Exotics eksotisko kokšņu parkets. Ir pieejamas visdažādākās koksnes – sarkankoks, merbau, jatoba (Brazīlijas ķirsis), sukupira, tīkkoks, mahagonija koksne, iroko u.c. Eksotisko kokšņu parkets tiek piedāvāts gan kā divslāņu parkets un  trīsslāņu parkets, gan arī masīvkoka parkets (parketa dēļi).

 

Eksotiskās koksnes parkets – ļoti daudzveidīgs dizains un krāsu toņu izvēle.
Salonveikalā  ir pieejami īpaši ekskluzīvi parketa veidu-eksotisko kokšņu parkets, kas ir paredzēts ieklāšanai mitrās telpās, piemēram, vannas istabā vai baseina telpā. Šis parkets ir speciāli izgatavots tā, lai tas maksimāli maz reaģētu uz ūdens ietekmi – pirmkārt, ir izvēlēta atbilstoša koksne, kas satur lielu apjomu dabiskās eļļas, kas atgrūž ūdeni un citus šķidrumus, kā arī parketam starp dēļiem  tiek frēzētas  gropītes, kas tiek pildītas ar speciālu pildvielu, tādējādi ļaujot dēļiem savstarpēji izplesties vai sarauties. Šāda grīda patiesi izskatās kā kuģa klājs…

 

Amerikas valrieksts – elegance un modes tendence.
Salonveikalā Grīdu maģija ir pieejams arī dizaineru iecienītais Amerikas valrieksta koksnes parkets. Tas ir pieejams plašas variācijas izmēros, tai skaitā, arī platā izmēra skujas un franču skujas rakstos. Īpaši klasisko grīdu cienītājiem, iespējams izvēlēties kādu no moduļparketu veidiem, kas arī pieejami no eksotisko kokšņu parketa. Salonveikalā Grīdu maģija  uz vietas ir pieejami speciālisti, kas sniedz individuālas  konsultācijas, iesakot, kādu eksotiskās koksnes parketu vislabāk izvēlēties konkrētajai telpai, kā to kopt, kā parkets uzvedīsies ekspluatācijas laikā. Kā arī piedāvājam kvalitatīvu un profesionālu meistaru pakalpojumus parketa ieklāšanai ar garantiju, ka šie meistari profesionāli veiks parketa ieklāšanu.

symbol

PARKETU RAŽOTĀJI

symbol

PARKETU RAŽOTĀJI

Royal flooring

Floor Royal Exotic – grīdas, kas piešķirs mājai īpašu raksturu un unikalitāti. Eksotiskās koksnes parkets vienmēr ir bijis dižciltīga grīda, kas akcentē mājokļa statusu, unikalitāti un raksturu. Floor Royal klāstā ir plašā izvēlē eksotisko koku grīdas segumi no tādām iecienītām koku sugām kā sarkankoks merbau, Brazīlijas ķirsis Jatoba, Amerikas valrieksts, iroko, ūdens izturīgais tīkkoks un citi. Eksotiskās koka grīdas izceļas ne tikai ar unikālu izskatu un uzmanību piesaistošu koksnes rakstu, bet arī ar īpaši augstu cietību.