Grīdlīstes un profili

Iizgatavosim pēc pasūtījuma, lai izceltu Jūsu grīdas skaistumu.

Grīda ir karaliene Jūsu mājas interjerā, savukārt grīdlīstes ir tās kronis. Grīdlīstēm ir jābūt atbilstošām grīdai vai arī kā dizaina akcentam, kas izceļ grīdas skaistumu.

Kā iegādāties tieši Jūsu grīdai atbilstošas grīdlīstes?

Izvēloties grīdas segumu, uzreiz padomājiet arī par grīdlīstēm, jo tām ir jābūt kā turpinājumam grīdas segumam. Interjerā grīdlīstes mēdz veidot arī kā papildinājumu durvju aplodām. Atsevišķi iegādājoties, tās, visticamāk, nebūs kā radītas Jūsu grīdai. Daudz parocīgāk būs tad, ja, iegādājoties grīdas segumu – piemēram, parketu, paklāju, vinila grīdas segumus, uzreiz pasūtīsiet arī speciāli tam izgatavotas grīdlīstes. Salonveikalā Grīdu maģija var iegādāties grīdlīstes, kas “derēs kā uzlietas” Jūsu grīdas segumam. Tās var pasūtīt nepieciešamā augstuma un platuma, izgatavotas no MDF vai saplākšņa, finierētas ar dabīga koka nažfinieri vai krāsotas. Grīdlīstes var tikt izgatavotas tādā krāsu tonī, kāds ir Jūsu grīdas segums- pieskaņotas grīdai. Krāsotas grīdlīstes var izgatavot jebkurā krāsā no RAL vai NCS krāsu paletes, lai tās interjerā būtu kā dizaina akcents. Pēc pasūtījuma ir iespējams izgatavot arī unikāla dizaina grīdlīstes – ar grebumiem, reljefu, frēzējumiem, iestrādātiem metāla elementiem vai arī iegādāties gruntētas – krāsošanai sagatavotas. Lai grīdlīstes mājokļa interjerā izskatītos nevainojami, visbiežāk tās līmē pie sienas ar montāžas līmi. Citkārt – īpaši tad, ja grīdlīstes ir paredzēts krāsot, tās nostiprina ar nagliņām.

Var aizstāt ar dažādiem aksesuāriem.

Lai radītu telpas dizainā pabeigtības sajūtu, var izmantot arī dažādus aksesuārus, kas plašā klāstā tiek piedāvāti salonveikalā Grīdu maģija. Piemēram, tie var būt dažādi savienojumu profili, kas ir paredzēti iestrādāšanai pie radiatoriem, lai piešķirtu sajūtu, kontūru. Telpām, kurās ir logi līdz grīdai, var iegādāties visdažādākos metāla un koka aksesuārus. Un, protams, salonā Grīdu maģija plašā izvēlē var iegādāties grīdas kopšanas līdzekļus, grīdas vasku u.c.