Paklājflīzes

Paklājflīzes daudz praktiskākas nekā paklājs, turklāt nesmērējas.
Ja meklējat mīksto grīdas segumu birojam, mājai vai dzīvoklim, paklājflīzes noteikti ir daudz praktiskāks risinājums nekā paklājs rullī. Īpaši iesakām izvēlēties paklājflīzes, kuras nav iespējams sasmērēt, jo tās “atgrūž” netīrumus.

 

Paklājflīzes – grīdas segums, kuru var vienkārši atjaunot.
Paklājflīzes ir ļoti populārs mīkstais grīdas segums  birojos un ofisos, daudz praktiskāks nekā paklāji ruļļos.  Piemēram, ja ofisā vai birojā ir nepieciešams zem grīdas izveidot komunikācijas un nodrošināt tām ērtu piekļuvi, daudz vienkāršāk to ir izdarīt, ja uz grīdas ir paklājflīzes. Tad jāizņem tikai atsevišķas flīzes. Turpretim, ja uz grīdas ir paklājs, tas pilnībā jānoņem. Sabiedriskajās telpās – birojā, viesnīcā, gaitenī mīkstajā  grīdas segumā ar laiku tiek iestaigāts “celiņš”, ko var viegli atjaunot, nomainot bojātās paklājflīzes. Šādu lokālu bojātu vietu atjaunošana nav iespējama ruļļa paklājiem.

 

Paklājflīzes – daudz praktiskākas arī bērnistabai, guļamistabai, darba kabinetam u.c.
Paklājflīžu  grīdas segumu arvien biežāk ieklāj  privātajās telpās, īpaši tur, kur gribas mīksto grīdas segumu, bet ir skaidrs, ka tas var tikt nejauši sasmērēts vai sabojāts. Paklājflīzes lieliski der bērnistabā, viesistabā, guļamistabā, darba kabinetā u.c. Dizainiski glīts, ļoti oriģināls un  arī izcili praktisks risinājums ir  Eiropas ražotāja IVC Group paklājflīzes, jo tām piemīt unikāla īpašība – tās nevar sasmērēt.

Materiālam, no kā ir izstrādātas paklājflīzes,  ir mainīta polaritāte, tāpēc tās atgrūž netīrumus. Jebko, kas izlītu uz šī grīdas seguma – vīns, kafija, tinte, var viegli notīrīt ar ūdeni un tīrīšanas līdzekli. Šīs paklājflīzes tiek  ražotas pēc Mohawk group  un  IVC Group patentētas tehnoloģijas, un  ir vienīgais šāda veida produkts. Tās ir arī ļoti populāras ar savu  daudzveidīgo dizainu – visdažādākajiem plūksnas risinājumiem, krāsu kombinācijām, dažādu materiālu imitāciju un pat refleju un 3 D efektu.  Latvijā šīs paklājflīzes ikviens var apskatīt un, protams, arī iegādāties salonveikalā Grīdu maģija.  Šeit nudien Jūs atradīsiet paklājflīzes jebkuras funkcionalitātes telpai un jebkuram telpas dizainam un  interjeram.

 

Paklājflīzes praktiskākas nekā paklājs, jo;
Paklājflīzes ir salīdzinoši smagākas nekā paklājs. Tās ir stabilizētas ar nostiprinātu pamatnes slāni, līdz ar to  tās nenobīdīsies, nenoslīdēs,   nerullēsies. Pateicoties savam svaram, paklājflīzes lieliski turas pie virsmas. Paklājfīžu ieklāšana ir daudz vienkāršāka. Tās līmē pie grīdas virsmas vai arī piefiksē ar speciālu līdzekli, kas  veido lipīgu  slāni, kam pateicoties, atsevišķas flīzes pie nepieciešamības var vienkārši nomainīt. Ieklāt paklājflīzes ir ērtāk arī tāpēc, ka tās ir pieejamas dažādu izmēru, var vieglāk pielāgot telpas stūriem, nišām, kolonām. Savukārt, ja grīdas segumam tiek ieklāti paklāji ruļļos, nereti  ir daudz materiāla atgriezumu- tas ir gan neparocīgi, gan neekonomiski.

symbol

PAKLĀJU RAŽOTĀJI

symbol

PAKLĀJU RAŽOTĀJI

IVC group

IVC Group ražotās paklājflīzes ir dizaina, tehnoloģiju un pieredzes apvienojums. Sortimenta daudzveidība un iespēja kombinēt krāsas un kolekcijas sniedz bezgalīgas iespējas izpausties, radot grīdai unikālu dizainu. Tehnoloģija, kas izmantota paklāju ražošanas procesā ir Mohawk Group innovācija. Īpaši izstrādāta formula ļauj paklāja diegu pavedieniem būt noturīgiem pret netīrumiem visa to kalpošanas laikā. Ikdienas traipi IVC Group paklājflīzēm nepielīp, pats paklājs tos atgrūž. Ilgmūžīgs, noturīgs pret netīrumiem un augstāko standartu apvienojums ar plašām dizaina iespējām kā sabiedriskām telpām, tā mājoklim.