Trīsslāņu parkets

Parkets – augsta kvalitāte, plašākais piedāvājums un vissaprātīgākās cenas.
Ja Jūsu mērķis ir dzīvoklī, privātmājā vai sabiedriskajā ēkā izveidot kvalitatīvu grīdu, un Jūs vēlaties, lai tā būtu tieši  parketa grīda,  laipni lūdzam salonveikalā Grīdu maģija. Neatkarīgi no  tā, kāda veida, dizaina,  krāsu toņa, izmēra parkets Jums ir nepieciešams, šeit Jūs to noteikti  atradīsiet, jo salonveikalā Grīdu maģija ir lielākā kvalitatīvu grīdas segumu daudzveidība par ļoti tīkamām cenām, kā  arī pieejamas profesionālāko  grīdas segumu ekspertu konsultācijas.

 

Parkets no Eiropas labākajiem ražotājiem
Salonveikala klāstā piedāvājam kvalitātes ziņā pārbaudītu Eiropas zīmolu trīsslāņu parketu, piemēram, Eiropā plaši pazīstamo vācu trīsslāņu parketa ražotāja Meister un Anglijas ražotāja Royal Floor trīsslāņu parketu, kā arī citu Eiropā zināmu zīmolu augstākās kvalitātes grīdas segumus.

 

Kvalitatīva un praktiska grīda ar vieglu ieklāšanu.
Trīsslāņu parkets būs piemērotākā izvēle tad, ja Jums ir nepieciešama kvalitatīva, izturīga grīda, kuru var viegli un salīdzinoši lēti ieklāt.
Trīsslāņu parkets ir veidots no trim slāņiem. Apakšējie slāņi parasti ir no zemāka blīvuma kokmateriāla (visbiežāk skujkoka), tādēļ trīsslāņu parkets ir piemērotāks privātajām telpām.
Trīsslāņu parkets tiek ieklāts no salīdzinoši lielākiem elementiem, tādēļ šādai parketa grīdai ir mazāk dizaina iespēju, ja trīsslāņu parketu salīdzina, piemēram, ar divslāņu parketu.
Salonveikalā Grīdu maģija ir pieejams trīsslāņu parkets ar dažāda veida ieklāšanas iespējām, tai skaitā ar click sistēmu. Šis parkets var tikt ieklāts kā peldošā grīda, kā arī līmējot pie pamatnes, ko salīdzinoši vienkārši ikviens var ieklāt paša spēkiem.

symbol

PARKETU RAŽOTĀJI

symbol

PARKETU RAŽOTĀJI

Meister

Meister trīsslāņu parkets – ar aizrautību ražotas koka grīdas, kas ienesīs dzīvību jebkurā mājoklī. Inovatīva pieeja ļauj Meister produkcijai būt atšķirīgai no līdzīgiem risinājumiem. Ar aptuveni 200 reģistrētiem patentiem vai dizainiem Meister pasvītro, ka ar katru jaunu produktu šis ražotājs veiksmīgi meklē kaut ko jaunu. Iegūtais rezultāts ir produkcija, kas apvieno augstāko kvalitāti, perfektu izskatu, maksimālu komfortu un lielisku sajūtu gadu no gada.