Vinila flīzes

Visas vinila grīdu kolekcijas, cenas, izmērus, krāsas

Vinila flīzes – telpai, kur  nepieciešama praktiska grīda, kas izskatās kā  parkets.
Ja Jums ir telpa, kur ir nepieciešama ļoti praktiska grīda, taču gribas, lai grīdas segums būtu arī vizuāli pievilcīgs un dizainisks, lieliska alternatīva ir vinila flīzes. Ieklājot ražotāja IVC Group  vinila flīzes, grīdas segums vizuāli izskatīsies mats matā kā parkets.

Vinila grīdu mūsdienās ieklāj gan  privātajās, gan sabiedriskajās telpās. Tās ir telpas, kur grīdai ir liela slodze, piemēram, paaugstināts  mitrums vai smiltis, taču ir vēlēšanās, lai grīdas segums izskatītos kvalitatīvs  un oriģināls. Tā  var būt viesistaba, virtuve, koridors, vannasistaba. Vinila flīzes var ieklāt arī dušas telpā un pat iestrādāt flīzēs dušas trapu. Bieži vien vinila grīdas ieklāj kā alternatīvu keramikas flīzēm, jo vinila grīdām ir daudz priekšrocību. Tās ir vieglāk ieklāt un grīdas segums ir siltāks. Ja uz keramikas flīžu grīdas nokritīs krūze, tā, visticamāk, saplīsīs, turpretim vinila flīzes ir salīdzinoši amortizējošāks grīdas segums. Tāpēc ir liela iespēja, ka krūze paliks vesela. Vinila grīda lieliski izskatās un kalpo  arī sabiedriskajās telpās, piemēram, vinila flīzes bieži izmanto kā grīdas segumu viesnīcu foajē.

 

Vinila flīzes ar ļoti daudzveidīgu  dizainu.
Mūsdienās vinila dizainā ļoti aktuālas ir  dažādas imitācijas, piemēram, betons, akmens. Daudzi ražotāji izstrādā vinila grīdas ar atveidotu koksnes struktūru, krāsu toni u.c. Tomēr, aplūkojot Latvijas salonos piedāvātās vinila flīzes, jāatzīst, ka daudzas ir veidotas kā koka imitācija, tomēr tās pilnībā neatveido koksnes unikālo izskatu. Salonveikalā Grīdu maģija ir nopērkamas  Eiropas  ražotāja IVC Group vinila flīzes, kas pilnībā atveido koksnes rakstu, dzīslojumu, toni, reljefu un rada koka sajūtu telpā. Šīs flīzes ar aci vizuāli nav iespējams atšķirt no koka grīdas, parketa. IVC Group grīdas segumu ražotājs ir pazīstams Eiropā ar ļoti daudzveidīgo dizainu, neiedomājami plašo fantāzijas lidojumu grīdas segumu dizainā. Ja plānojat telpā ieklāt vinila grīdas, ieskatieties salonveikala Grīdu maģija klāstā. Tajā ir pieejamas vinila flīzes ar oriģinālām dizaina idejām, piemēram, ar pašlaik aktuālo skujiņas rakstu, vinila flīzes ar mozaīku – visdažādāko formu, izmēru, krāsu salikumu u.c.

 

Ideāli piemērotas siltajai grīdai.
Vinila grīdām ir vairākas priekšrocības. Tās ir salīdzinoši plānas, tādēļ vinila grīdas ir ļoti piemērotas telpai, kur ir siltā grīda.

Vinila grīdas segumam ir ļoti augsta nodilumizturība, visbiežāk 33, 34 un 42 nodilumizturības klase. Vinila grīdas tiek ražotas no elastīgu materiālu slāņiem, kuros ir iestrādāts stabilizējošs siets. Tas piešķir  konstrukcijai stabilitāti, savukārt bezkrāsainais aizsargpārklājums nodrošina vinila nodilumizturību. Vinila flīzes ir pārklātas ar  PVC (polivinilhlorīda) slāni, tas padara virsmu noturīgu pret skrāpējumiem un nolietojumu,  neietekmējot flīžu dizainu.

Pat, ja ekspluatācijas laikā vinila grīda tiek  saskrāpēta, vizuāli tas nav tik ļoti pamanāms, pateicoties  caurspīdīgajam virsmas aizsargslānim. Vinila grīdas seguma ilgmūžība ir atkarīga no aizsargslāņa biezuma. Piemēram, vinila flīzes ar 0,3 mm aizsargslāni ir  piemērotas privātajām telpām (māja, dzīvoklis). Tās kalpos vismaz 10 gadu. Bet vinila flīzes ar 0.5 – 0.7 mm biezu aizsargslāni ir vēl ilgmūžīgākas. Šīs flīzes ir ideāli piemērotas gan privātajā, gan sabiedriskajā sektorā, kur grīdai ir ievērojami lielāka slodze. Šīs flīzes bieži izmanto, piemēram, viesnīcās, restorānos, kafejnīcās vai tirdzniecības zālēs, jo to kalpošanas laiks ir vismaz 15 gadi vai pat ilgāk.

 

Vienkārša ieklāšana
Vinila flīžu ieklāšana ir salīdzinoši vienkārša. Saimnieks to  var paveikt paša spēkiem. Salonveikalā Grīdu maģija var iegādāties vinila flīzes, kas ir  līmējamas pie virsmas, kā arī flīzes, kas ir ieklājamas ar click sistēmu. Ieklājot līmējamās vinila flīzes, var izmantot īpašu pašlīmējošo apakšklāju, ko ir izstrādājis IVC Group. Pašlīmējošais apakšklājs ir ražots no dabīga kaučuka un minerālu maisījuma. Tas blīvi pieguļ pamatnei un zem apakšklāja  neveidojas “gaisa bedres.” Pašlīmējošo apakšklāju izmanto šādi – noņemot speciālu aizsargplēvi, uz apakšklāja augšējās virsmas  veidojas pašlīmējošs slānis. Uz tā var ļoti ērti pielīmēt flīzes, turklāt šo  darbu var paveikt ātri un vienkārši. Šāds risinājums ir ļoti piemērots tad, ja grīdas segumu pēc kāda laika ir paredzēts mainīt vai flīzes izmantot citviet.

symbol

VINILA GRĪDU KOLEKCIJAS

IVC

Nepieciešama praktiska un izturīga grīda, kas izskatās kā koks vai akmens? IVC luksusa vinila flīzes ir ideāls risinājums Jūsu telpām.
Pieejamo dekoru daudzveidība un iespējas spēs iedvesmot ikvienu.
Ūdensnecaurlaidīgas, viegli uzstādāmas, izturīgas un viegli kopjamas- šo iemeslu dēļ šīs grīdas ir tik ļoti iecienītas. Praktiski un glīti- LVT tas viss ir.

GRABO

Izmantojot šo produktu, Jūs varat izveidot unikālu un klasisku iekštelpu dizainu ne tikai dzīvojamās telpās, bet arī sabiedriskās vietās, piemēram, veikalos, restorānos, birojos, aktu zālēs, skolās un citās sabiedriskās ēkās.
Speciāli izstrādāta noturīga virsmas aizsargmateriāla dēļ šo materiālu ir viegli mazgāt un kopt, un tai nav nepieciešama regulāra virsmas atjaunošana un vaskošana.
Pieejams dažādās krāsās koka, betona un flīžu dizainā.

Visas cenas norādītas bez 21% PVN

symbol

VINILA RAŽOTĀJI

symbol

VINILA RAŽOTĀJI

IVC group

IVC Group ir pasaulē lielākā grīdas seguma ražotāja Mohawk Group daļa, kas atrodas Beļģijā un nodarbojas ar vinila un paklāja flīžu ražošanu. IVC group ražotās vinila flīzes izceļas ar augstu kvalitāti, autentisku un mūsdienīgu dizainu, kā arī plašu flīžu formu klāstu.

PlankIt vinila grīdas, LVT vinila flīzes

PlankIT veidotās vinila flīzes ir nodilumizturīgs alternatīvs risinājums koka un akmens segumiem. Piemērots telpām, kur paredzēta īpaši augsta slodze un nepieciešams viegli kopjams risinājums, kas nebaidītos no liela ūdens daudzuma.