Bieži uzdotie jautājumi

Mūsu speciālisti atbild uz kientu bieži uzdotajiem jautājumiem

Grīdu seguma izvēle


Ozola un bērza kokam ir labākas īpašības nekā eglei un priedei, kuras izmanto lielākā daļa parketa ražotāju. Parketa konstrukcija ir izgatavota no visaugstākās kvalitātes dabiskām izejvielām, ko apstiprina īpašs sertifikāts. Tas palīdz izvairīties no dažādām kaitīgām vielām, kas var izdalīties grīdas apsildes laikā. Mūsu piedāvātajam divslāņu parketam ir augsta siltumvadītspēja un zema siltuma pretestība — līdz pat par 15 % energoefektīvāks risinājums salīdzinājumā ar citiem parketa veidiem.
Papildus tam, šo parketa grīdu segumu raksturo stabilitāte un ilgmūžība.

Salīdzinājumā ar klasisko skujiņu chevron ģeometriskais leņķa savienojums piešķir parketa grīdai modernu izskatu. Plašās toņu iespējas ļauj veidot dažādas oriģinālas kombinācijas un toņu pārejas. Grīdu maģija piedāvā britu ražotāja Floor Royal augstākās kvalitātes chevron parketu. Atšķirībā no klasiskās skujiņas franču skujiņas parketam raksts tiek veidots, savienojot leņķī zāģētus taisnstūra parketa elementus, visbiežāk 45 grādu leņķī, kas piešķir grīdas segumam elegantu un oriģinālu izskatu.

Franču skujiņas parkets ir izcili piemērots dzīvojamajām telpām, guļamtelpām un sabiedriskajām telpām. Tas radīs mājīguma sajūtu. Šo divslāņu parketu ir iespējams uzstādīt arī uz apsildāmajām grīdām. Tas ir viegli kopjams un gadiem ilgi saglabās eleganto izskatu. Gadi un laiks tam piešķirs vēl lielāku šarmu. Parkets ir apstrādāts saskaņā ar Eiropas Savienības kvalitātes prasībām, tajā nav cilvēka veselībai kaitīgās ķīmiskā vielas formaldehīda, ko bieži izmanto zemas kvalitātes grīdas segumu ražošanā.

Vinila grīdas segumi ir ļoti praktiski gan no to kopšanas, gan ieklāšanas viedokļa. Tos ir iespējams ieklāt daudz ātrāk un vienkāršāk nekā citu veidu grīdas segumus. Vinila grīdas lielākā priekšrocība ir to vieglā kopšana, kā arī plašais krādu, tekstūru u.c. sortiments. Šis grīdas segums ir plāns, nedeformējas un labi vada siltumu. Ieklāšana ir vienkārša un to ir iespējams izdarīt pašu spēkiem.

Grīdu seguma iegāde

Apskatiet grīdu segumu sortimentu mūsu mājaslapas katalogā. Izvēlieties grīdas segumus, kuri Jūs interesē. Gaidīsim Jūs mūsu salonveikalā, lai apskatītu un sajustu grīdu segumus klātienē. Mūsu speciālists Jums sniegt profesionālu konsultāciju, atbildot uz visiem Jūsu jautājumiem un sniedzot vērtīgus padomus īstā grīdzas seguma izvēlei

Grīdas segumu kopšana

Birstējums jeb apstrāde ar birsti ir kokses mīkstās šķiedras izņemšana tādējādi pakļaujot ekspluatācijai koksnes cietāko daļu, piemēram, birstētam ozolam tiek izņemta dzīslojuma šķiedra, savukārt, priedes gadījumā, cietākā daļa ir šķiedra, kas arī paliek. Šeit varam vilkt paralēles un salīdzinājumus ar vecām priedes dēļu grīdām, koka sijām un citiem elementiem, kam laika gaitā ir īpaši izteikts reljefs un redzams, ka ir “nonēsājusies” mīkstākā koksnes daļa.

Grīdas segumu ieklāšana

Izvēloties grīdas segumu, uzreiz padomājiet arī par grīdlīstēm, lai tās turpinātu Jūsu telpas dizainu. Mūsu salonveikalā Jūs varat pasūtīt nepieciešamā augstuma un platuma grīdlīstes, kas ir izgatavotas no MDF vai saplākšņa, finierētas ar dabiska koka drāzto finieri vai krāsotas. Grīdlīstes var izgatavot tādā krāsu tonī, kāds ir Jūsu grīdas segums — pieskaņotas grīdai.