Skip to content

Parketa veidi

Divslāņu parkets

Trīsslāņu parkets

Masīvkoka parkets

Divslāņu konstrukcija – virskārta izgatavota no cēlkoka, piem, ozola, pamatne no priedes, bērza saplākšņa vai ozola. Tā priekšrocība ir stabilitāte un izturība pret tempera†ūras svārstībām, īpaši piemērots siltajām grīdām un ir ilgmūžīgs.

Trīsslāņu konstrukcija – virskārta izgatavota no cēlkoka,piem., ozola, vidējais slānis no priedes vai egles, apakšējais slānis priede vai egle. Trīsslāņu parketa preikšrocība ir click sistēma jeb peldošā grrīdas ieklāšanas metode.

Masīvkoka parkets tiek izgatavots no vienas koksnes visa dēļa biezumā. To priekšrocība ir ilgāks kalpošanas laiks. Masīvkoka parkets nav ieteicams apsildāmajām grīdām, bet ir dažas kolekcijas kuras var izmantot siltajām grīdām.

Skujiņas parkets

Eksotisko koku parkets

Parkets ar click sistēmu

Skujiņas parkets ir viens no tradicionālākajiem un populārākajiem parketa grīdām: un tas ir pareizi! Neviena cita grīda telpā neienes tik elegantu vieglumu un tajā pašā laikā tradicionālu atmosfēru. Skujiņas parkets ir atrodams daudzās vēsturiskās ēkās. Parketa grīdu klasika piedzīvo renesansi – gan modernā, gan tradicionālā gaisotnē: skujiņas parkets vienmēr ir vizuāls bagātinājums.

Dziļas un mirdzošas krāsas siltai atmosfērai koloniālo māju garā. Eksotiskais koka parkets pārmanto visas dabiskās koksnes īpašības, no kuras tas ir iegūts. Ar savu spēcīgo personību eksotiskā koka grīda kļūst par jūsu dekorācijas galveno lomu.

Click parkets ir augstas kvalitātes un izturīgs grīdas segums, kas izgatavots no koka un sveķu kombinācijas, lai palielinātu izturību. Izvēloties Click parketa grīdu, ir vairākas priekšrocības, tostarp vienkārša uzstādīšana ar novatorisko klikšķu sistēmu, kas nofiksē dēļus vietā. Turklāt tā unikālais dizains ļauj precīzi griezt, nodrošinot precīzu piegulšanu un nevainojamu apdari.

Parkets siltajām grīdām

Parkets ar Click sistēmu - Trīsslāņu parkets

Masīvkoka parkets

Sākt čatu.
Vajag palīdzību!
Labdien,
Kā varam jums palīdzēt?