Skip to content

Augstākā kvalitāte un labākās cenas

Jau vairāk nekā 20 gadus palīdzam izvēlēties un kvalitatīvi ieklāt īsto grīdas segumu mājokļos un uzņēmumu telpās.

Grīdu Maģija - koka un vinila grīdu eksperts

Grīdas segumu atjaunošana

Grīdu Maģijas parketa kolekcijās var atrast plašu kvalitatīvu koka grīdu segumu klāstu dažādām gaumēm. Mēs veiksim jūsu grīdu renovāciju kvalitatīvi. Mums ir simtiem projektu pieredze šādu darbu veikšanā. Rezervējiet bezmaksas tikšanos mūsu salonā un sāksim plānot jūsu sapņu koka grīdu.

Lasīt vairāk

 

Jaunajiem projektiem

Būvējot savu jauno māju, ir jāpieņem tūkstošiem lēmumu. Grīda ir viens no svarīgākajiem. Mēs palīdzēsim ar savām zināšanām izvēlēties pareizo grīdas materiālu, un jūs saņemsiet norādījumus veiksmīgai uzstādīšanai. Rezervējiet tikšanos mūsu salonā, mēs izvēlēsimies kvalitatīvu koka grīdu Jūsu jaunajai mājai.

Koka grīdu apkope

Pareiza koka grīdas kopšana ir vienkārša, taču būtiska, lai uzturētu labu grīdas virsmu. Ievērojot pareizos norādījumus, par grīdas virsmas kopšanu var parūpēties līdz ar ikdienas rutīnu. Nepieciešamības gadījumā saņemsiet instrukcijas grīdas ikdienas kopšanai. Pie mums iespējams saņemt arī dažādus koka grīdu apkopes pakalpojumus, piemēram, dziļo tīrīšanu, kopjošo eļļošanu un parketa slīpēšanu.

Arhitektiem un Dizaineriem

Grīdu Maģijas pakalpojumu koncepcija arhitektiem un dizaineriem ietver sevī vēl sarežģītāku plānu realizāciju ar augstas kvalitātes ražotāju grīdas izstrādājumiem. Piegādājam un uzstādām franču skujiņas, skujiņas, kā arī dēļu parketu un dažādu dizaina parketu. Mūsu Salonā ir plaša koka grīdu bibliotēka, kurā varat smelties iedvesmu savam projektam.

Celtniecības firmām

Palīdzam mūsu klientu celtniecības un renovācijas darbu uzņēmējiem jautājumos, kas saistīti ar grīdu ieklāšanu. Mēs sniedzam nepieciešamos padomus. Pie mums varat iegūt kvalitatīvus uzstādīšanas piederumus,  līmes un līstes par konkurētspējīgu cenu. Pēc vienošanās apmeklēsim arī uzstādīšanas vietu, lai klients varētu izbaudīt savu kvalitatīvo un pievilcīgo koka grīdu.

Būvuzņēmējiem

Grīdu Maģija sadarbojas arī ar būvniecības uzņēmumiem un projektiem. Neatkarīgi no tā, vai jūsu projekts ir saistīts ar viesnīcu, restorānu, biroju, dzīvojamo īpašumu, renovāciju vai jaunbūvi, jums jāsazinās ar mums. Mēs izplānojam Jūsu vajadzībām un projektam piemērotāko parketa vai koka grīdas izstrādājumu veidu un, ja nepieciešams, uzstādām parketu. Vienmēr pielāgojam visu pēc klienta vajadzībām, piegādēm, loģistiku un uzstādīšanu.

 

Grīdu Maģija
4.6
Based on 11 reviews
powered by Google
Artūrs VikmanisArtūrs Vikmanis
09:52 13 Jul 22
Lieliska un profesionāla klientu apkalpošana. Kvalitatīva grīda un meistari.
Dmitrijs AnohinsDmitrijs Anohins
09:50 10 Jun 22
Dzīvoklī iegādāta ekskluzīva vinila grīda. Izskatās lieliski (īsts parkets), izklāts vienā kārtā uz visiem 150 metriem!!! Izskatās lieliski!!! Uzņēmuma serviss ir lielisks! Iesaku uzņēmumu un produktus visiem.
Janis SaulitisJanis Saulitis
07:59 30 May 22
Ļoti labs serviss. Liels paldies Didzim par konsultāciju. Divslāņu parkets SAARA OLD Rustic eļļots ar cietā vaska eļļu izskatās lieliski.
Mārtiņš ZvīgulisMārtiņš Zvīgulis
16:48 21 Sep 21
Labākā vieta parketa grīdas iegādei. Daudz rakstu un krāsu var apskatīt. Ir kāds, kas pastāsta. Cena aptuveni uz pusi labāka nekā lielo zīmolu veikalos dizaina centrā.Uz vietas laba attieksme un ieinteresētība. Redz, ka pārdevēji neskaita minūtes līdz veikala slēgšanai. Var nākt ar plāniem, zīmēt, rēķināt plānot. Uz vietas ir arī iespēja sarunāt piegādi un ieklāšanu, kas nepadara grīdas projektu nesamērīgi dārgu.Ļoti runājama vieta, un ļoti laba sajūta par cilvēku kompetenci.
AD CELTNIEKS SIAAD CELTNIEKS SIA
09:52 02 Sep 21
Labs serviss
js_loader
Shimons-Puzirevskis_-gridu-magija-1-958x958

Vai plānojat drīzumā ieklāt jaunu grīdas segumu?

Piesakieties bezmaksas konsultācijai mūsu salonveikalā! Mūsu speciālisti izzinās Jūsu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu piemērotākos risinājumus un plašu krāsu un stilu gammu.

8 iemesli, kāpēc izvēlēties grīdas
segumu "Grīdu maģijā"

Plaša izvēle

Piedāvājam vairāk nekā 50 grīdas segumu kolekcijas un vairāk nekā 300 preču sortimentu.

Apsildāmās grīdas

Plašākā apsildāmo parketa grīdu izvēle. Vairāk nekā 300 preču.

Individuāli risinājumi

Vai Jums ir īpaša vīzija? Piedāvājam individuālus dizaina risinājumus un parketa toņus

Iespēja apskatīt

Mūsu salonveikalā Jums ir iespēja apskatīt un aptaustīt lielāko daļu mūsu piedāvāto grīdas segumu.

Garantija

Visām mūsu precēm un veiktajam darbam ir garantija, sākot no 2 gadiem.

Konsultācijas

Mūsu komandā ir augsta līmeņa speciālisti, kas regulāri papildina zināšanas dažādu veidu mācībās.

Labākās cenas

Esam pārliecināti, ka nodrošinām labākās cenas mūsu piedāvātā parketa kvalitātes kategorijai.

Grīdu ieklāšana

Mūsu meistari ir specializējušies augstas kvalitātes grīdas segumu ieklāšanā. Jūs novērtēsiet viņu precizitāti!

Apskatiet
mūsu īstenotos projektus​​

Sākt čatu.
Vajag palīdzību!
Sazinies ar mums.
Labdien,
Kā varam jums palīdzēt?