Vinila paneļu ar click savienojumu priekšrocības

Vinila dēļi ir  daudz elastīgāki  nekā citi grīdas segumi. To salikšana nav sarežģīta un, kas ir daudz svarīgāk, to var izdarīt ātri. Tie daudz labāk absorbē siltumu salīdzinot ar koka dēļiem, tāpēc tos labprāt izmanto apsildāmām grīdām. Tie ļauj pilnīgi mainīt interjeru gan privātdzīvokļos, gan komerctelpās. Pat neveicot kapitālremontu un nenoņemot veco virsmu.

Pateicoties savam stiprumam, ūdensnoturībai un noturībai pret plankumiem, tie ideāli der telpās, kur ļoti bieži uzturas bērni. Nav mazsvarīgi, ka tie nav kaitīgi videi un nesatur citas ķīmiskās vielas. Tie teicami noslāpē krītošo priekšmetu un soļu skaņas. Tie arī rūpēsies par interjera atbilstošu akustiku. Vinila grīdas ir labāko apdares materiālu kombinācija.

Zīmols VinylTechLab piedāvā dažādu toņu un tekstūru vinila biezdēļus ar click savienojumu, kas atdarina dabisko koksni un betonu.  Šāda plašā grīdu izvēle ļauj izveidot savu sapņu interjeru jebkurā stilā. Jūs noteikti pieskaņosiet tos pat visprasīgākajām projektam. VinylTechLab zīmols nodrošina vinila grīdu ilgmūžību un noturību pret saskrāpējumiem, nodilumu un ikdienas lietojumu. Tas viss par ļoti pievilcīgām cenām.  Click sistēma vinila paneļos ievērojami saīsina montāžas laiku,  un līdz ar to visa remonta ilgumu. Tas arī ietaupa Jūsu uzstādīšanai iztērēto enerģiju. Vinila paneļiem VinylTechLab ir iebūvēta pamatne, tāpēc Jums vairs nav jādomā par tās iegādi.  

Vinila paneļi – līmētie vai click paneļi? – Kāda starpība?

Click vinila biezdēļi ir nedaudz biezāki, nekā uzlīmētie vinila dēļi, bet tādejādi tie nodrošina labāku skaņas izolāciju. Bez tam tie arī jūtas mīkstāki zem kājām, it īpaši, ejot basām kājām. Tie ideāli der gan nelielām sabiedriskajām telpām, tādām kā neliels veikaliņš vai viesnīcas numurs, gan ieklāšanai rūpnieciskās zonās. Protams, tos var izmantot arī privātajos dzīvokļos. Vinila grīdu ar Click sistēmu gadījumā nav nepieciešams izmantot speciālus instrumentus. Viss, kas Jums ir nepieciešams, lai sagrieztu paneļus, ir tapešu nazis. Uzstādīšanas procesā līme nav vajadzīga, pietiekoši būs ieklāt paneļu rindas, piestiprināt mēli pie rievas un pēc tam cieši nofiksēt slēdzeni. Svarīgi atzīmēt, ka uzstādot peldošo virsmu, virsmai nav jābūt ideāli līdzenai. 

Kā notīrīt vinila dēļus ar vienu klikšķi?

Vislabāk tīrīt vinila paneļus ar plakanu slotu, pievienojot aukstajā ūdenī atšķaidīto vinila grīdu kopšanas līdzekli. Auksts ūdens iztvaiko lēnāk, tāpēc uz grīdas paliks pietiekams mazgāšanas līdzekļa un ūdens daudzums. Atsevišķos netīrumus arī var noslaucīt ar mitru lupatu. Neizmantojiet tvaika slotu vinila grīdas tīrīšanai, jo tai ir pārāk augstā temperatūra priekš paneļiem.

Vinila grīdu ļoti viegli uzturēt tīru. Pēc katras mazgāšanas reizes tā izskatās pilnīgi jauna. Regulārā vinila paneļu tīrīšana piešķirs tiem spīdumu un svaigu izskatu. Bieži vien vienkārša slaucīšana vai uzkopšana var uzlabot to ikdienas izskatu. Tomēr noteikti izmantojiet slotu ar mīkstiem sariem.

 

Galvenie tehniskie rādītāji

Nodilumizturības klaseEN ISO 1087423 – 33 – 42
Kopējais biezumsEN ISO 243468 mm
Nodilumslāņa biezumsEN ISO 243400,5 mm
Izmērs AEN ISO 24342228 x 1828 mm
Garantija gadi10

Pilnu pieejamo krāsu klāstu var apskatīt mūsu salonā.