Līmējamo vinila paneļu priekšrocības

Līmētiem vinila paneļiem piemīt milzum daudz priekšrocību, kuru s var pamānīt ikdienas ekspluatācijas gaitā.  Tie apvieno sevī teicamu kvalitāti ar skaistajiem toņiem un faktūrām. To vislielākā priekšrocība ir – ilgmūžība . Tie ne tik ātri bojājas un neizbālē saules staru ietekmē, bet reljefa raksti netiek izdzēsti. Jau pēc pirmās dienas Jūs pamanīsiet kolosālu starpību to izmantošanā, salīdzinot ar citām grīdas segumu veidiem. Bez tam, līmētie vinila paneļiem piemīt augstā izturība pret dažādiem mehāniskiem bojājumiem. Tie paliks savā pirmatnējā stāvoklī, pat ja uz tiem nokritīs smags priekšmets.

Līmētie LVT paneļi – laba izvēle dzīvošanai daudzstāvu mājā, tāpēc, ka tie ļoti labi noslāpē troksni un nodrošina skaņas izolāciju. Staigāšanas pa grīdu pat apavos netraucē kaimiņiem stāvu zemāk. Tiem nebūs dzirdams troksnis. Tie obligāti būs Jums pateicīgi par vinila dēļu izvēli!

Pateicoties 100% ūdensnecaurlaidīgām virsējām slānim, tie nebaidās no mitruma tādās telpās, kā virtuve vai vannas istaba. Pat Jūsu veļas mašīnas vai trauku mazgājamās mašīnas bojājuma gadījumā līmētais vinila panelis izturēs šo situāciju un nesagādās Jums nekādas problēmas!  Līmēto LVT paneļu lokanība nozīmē,  ka tās var pielāgot jebkuras formas un veida pamatam. Tos var uzstādīt ne tikai grīdai, bet arī sienai, durvīm un pat kāpnēm.

Vinila paneļi – atsauksmes

Pozitīvās atsauksmes par līmētiem vinila paneļiem rada, cik labi šis materiāls der ne tikai dzīvokļos vai privātmājās, bet arī komerctelpās.  Vinīla grīdas apvieno sevī visas citu grīdu segumu priekšrocības. Tie daudz labāk nekā koksne pārvada siltumu, tāpēc labāk der siltām grīdām.  Tie ir noturīgi pret mitrumu līdzīgi keramikas flīzēm. Tie ir izturīgāki nekā tradicionālie lamināta paneļi. Tad kāpēc nenoliktu visā dzīvoklī vienu stāvu, nesadalot to zonās, kas ieklātās ar dažādiem materiāliem?

Kur noderēs līmētie vinila biezdēļi?

Lielās plātības telpās, tādās, kā restorāni, viesnīcas vai ofisi, vislabāk noderēs līmētie vinila paneļi, jo tie nodrošina labāku savienojumu stabilitāti starp paneļiem.  Arī vērts izvēlēties šo grīdas veidu, ja jūs negribat, lai dzīvoklī būtu paplašinājumu joslas. Grīdas segumi no līmētā lamināta arī der mitrām telpām, tādām kā, vannas istabas, virtuves vai veļas mazgātavas. Ir vērts pasvītrot, ka vinila paneļus var izmantot ne tikai grīdai, bet arī durvīm, sienām vai kāpnēm.

Līmētos vinila biezdēļus var ieklāt uz dažādiem pamatiem, neizjaucot esošo virsmu. Tā var būt vecā vinila grīda, flīzes, terazzo, betons un koka virsma. Tomēr ļoti svarīgi rūpīgi notīrīt un sagatavot šādu pamatu pirms dēļu ieklāšanas.

Galvenie tehniskie rādītāji

Nodilumizturības klaseEN ISO 1087423 – 34 – 43
Kopējais biezumsEN ISO 243463 mm
Nodilumslāņa biezumsEN ISO 243400,7 mm
Izmērs AEN ISO 24342228 x 1524 mm
Garantija gadi10

Pilnu pieejamo krāsu klāstu var apskatīt mūsu salonā.