Skip to content

Vinila veidi

LVT Vinila grīdas

SPC Kvarca Vinila grīdas

WPC Vinila grīdas

LVT (Luxury Vinyl Tile) ir inovatīva, atjaunināta vinila grīdas seguma versija. LVT biezums ir 2,5 – 3mm. Tā reālistiskais dizains atdarina īsta koka, keramikas vai akmens grīdas segumu izskatu, vienlaikus saglabājot pieņemamu cenu.

Ieklāšanas metode līmējama grīda – nepieciešama perfekti gluda grīda un ir dārgākas izmaksas par m2 kā click sistēmas vinilam.
Sastāv no vairākiem plāniem slāņiem, kas nodrošina elastību, izturību un zemu apkopi. Piemērots visa veida telpām.

 

SPC (Stone Plastic Composite) grīdas segums ir uzlabota LVT versija. SPC biezums ir 6 – 8mm. SPC vinila grīdām serde ir izgatavota no kvarca smiltīm ar korķa vai putu apakšklāju (jo blīvāks jo izturīgāks un der siltajām grīdām ar ļoti labu siltuma atdevi ) un ļoti izturīgu CLICK 2G un 5G savienojuma sistēmu.

SPC vinilam ir augsta nodilšanas izturība, un ļoti laba skaņas izolācija. Perfekti atdarina koka, flīžu vai akmens struktūru. Ar labu siltuma un skaņas izolāciju. Tas ir arī videi draudzīgs un pilnīgi ūdensizturīgs. Lētāka ieklāšana (kā LVT vinilam). Piemērots visa veida telpām, nav ieteicams vannnasistabām.

WPC (Wood Plastic Composite) WPC vinila grīdām serde ir izgatavota no pārstrādātas koksnes masas un plastmasas kompozītmateriāliem. WPC biezums ir 5mm.

Ar izturīgu CLICK ieklāšanas sistēmu.  Abi pamata slāņi ir pilnībā ūdensizturīgi. Piemērots visa veida telpām, nav ieteicams vannnasistabām. Piemērots sitajām grīdām.

Kvarca vinils - siltajām grīdām

WPC vinila grīdas

LVT vinila grīdas

Sākt čatu.
Vajag palīdzību!
Labdien,
Kā varam jums palīdzēt?